Ostrava

Reklama

Kik textil-diskont. V České Republice by se našel jen málokdo, kdo by neznal tohoto evropského textilního giganta. Vždyť v ČR provozuje na 167 poboček a náš stát se podílí 3. největším ziskem z celkového obratu 1,6 miliardy eur.

Pobočky v Ostravě

Prakticky v každém větším městě u nás se nachází minimálně jedna pobočka Kiku. My jsme se dnes zaměřili na ostravský region a ve zbývajících řádcích se Vám pokusíme stručně přiblížit místní pobočky.

Než sednete do auta a vydáte se na cestu, doporučujeme si prohlédnout vyhledávač filiálek na oficiálních stránkách kik-textilien.cz. Po zadání hesla „Ostrava“ Vám systém zobrazí na mapě celkem 14 poboček, což je po Praze vůbec největší koncentrace obchodů na našem území.

Nejvíce poboček?

Jak už možná sami vidíte, nejvíce filiálek se nachází v blízkosti OC Forum Nova Karolina. Dále pak v jižní části města, jakožto součást obchodních domů Interspar a Tesco.

Ostrava poruba

Jdeme se kouknout na nejpopulárnější prodejnu v Ostravě. Nachází se v městské části Poruba. Adresa je: 17. listopadu 6225/74
708 00 Ostrava-Poruba
. MHD se sem dostanete rychle a pohodlně. Stačí vystoupit na zastávce ,,Pustkovec´´ nebo ,,Garáže Poruba´´. V případě, že sem pojedete autem, tak se dá parkovat přímo před pobočkou.

Hračky pro děti

Přemýšleli jsme co by jsme Vám tak doporučili za zboží a napadlo nás, že asi nejlepší by bylo udělat radost těm nejměnším – tedy dětem. V současné době se dá zakoupit sedmidílná souprava hraček na písek. Obsahuje: kyblík s ouškem, sítko, nákladní auto, lopatku, hrábě a 2 formičky. Stojí 139 Kč a najdete jí aktuálně ve všech pobočkách, protože se jedná o novinku.

hračky pro děti

Co se týče otevíracích dob, v drtivé většině se všechny obchody shodují. Základní otevírací doba je pak od 9 hodin ráno do 19 hodin večer.

Pokud jste si vyhlédli na internetu konkrétní kusy oblečení a bojíte se, že pobočky v Ostravě budou mít jinou nabídku, můžete být v klidu. Nabídka sortimentu se totiž shoduje s ostatními obchody v ČR.
Přejeme příjemný nákup.