Oblečení

Reklama

Společnost Kik, jež nabízí jeden z největších sortimentů v oblasti textilií v Evropě, si pro Vás, věrné zákazníky, připravil novou kolekci oblečení Podzim 2013. V nabídce rovněž zůstávají stálé skladové zásoby, které můžete nakoupit bez ohledu na zrovna probíhající sezónu. Pakliže se tedy chcete něco dozvědět o kompletní nabídce oblečení v Kiku, čtěte dále.

Pestrý sortiment

Nikoho asi nepřekvapí, že největší pestrost sortimentu se vyskytuje v dámské sekci. Pro dámy je připraveno nepřeberné množství kusů v kategorii trička a topy, halenky, svetry, mikiny, ale i bundy, šaty a kalhoty. Kik myslel i na objemnější dámy, pro které připravil nadměrné velikosti. V kategorii „Trendy“ pak naleznete současnou podzimní kolekci.

U mužů je nabídka nepatrně menší, nicméně stále velice obsáhlá. Nejvíce kusů najdete v kategorii trička, džíny a kalhoty, košile, svetry a bundy. I zde nechybí sekce nadměrných velikostí.

Pestrá je i nabídka v sekci dětí. Kromě již zmiňovaných druhů oblečení zde najdete dětská pyžama, plavky, různé dětské soupravy a pro ty nejmenší i dupačky a kojenecké sady.

Spodní prádlo

Jednu samostatnou kategorii, pak také tvoří spodní prádlo. Nabídka je opravdu bohatá, takže si jí nejdříve pojďme vyjmenovat. V nabídce jsou: podprsenky, korzety, košilky, body, string a panty kalhotky, bezešvé prádlo, soupravy, korzetové zboží, nadměrné velikosti a noční prádlo. Pozor to byla pouze nabídka pro dámy.

Prádlo pro pány

Slipy, boxerky, košilky, noční prádlo bezešvé prádlo. Jak je vidět pro muže je tady toho trochu méně, ale myslíme si, že i tak mají dostatečný výběr.

Mladiství od 0-18let

Pro děti je toho podobně jako pro ženy – opravdu hodně, takže je alespoň z čeho vybírat. Šorty, slipy, kalhotky, topy, podprsenky, soupravy, bezešvé prádlo, kojenecké body, noční prádlo.

Tak to by z textilu bylo asi všechno, myslíme si, že zaručeně zde najdete cokoliv co hledáte.

Kromě oblečení nabízí i širokou škálu praktických věcí, jako jsou hračky, psací potřeby, domácí potřeby, či bižuterii a nejrůznější doplňky. Kik – to je chytrý nákup za nejnižší ceny.