Aktuální akční leták

Reklama

KiK – to je textilní gigant původem z Německa, který si svým levným zbožím získává srdce mnoha spokojených zákazníků z celé Evropy. V České Republice najdete desítky jeho poboček a filiálek, které pravidelně vydávají akční leták.

Akční leták

Ten vychází přibližně jednou za měsíc a obsahuje něco kolem 15 stran. Z pravidla se stává, že během období Vánoc a těsně před letní sezónou jsou letáky obsáhlejší a nabídka pestřejší.
Bohužel některým z nás se dostává leták do schránky jen velice nepravidelně a tak si musíme pomoct s internetem. Další smutnou zprávou je, že oficiální stránky obchodu kik-textilien.cz neposkytují elektronickou podobu letáku, tudíž musíme hledat jinde.

Jako příklad můžeme uvést portál najdislevu.cz. Ten nabízí KiK letáky i několik měsíců zpětně. Aktuální říjnové číslo je zde rovněž dostupné v online verzi, či si ho můžete zdarma stáhnout v PDF podobě.

Podzimní nabídka

Těšit se můžete na podzimní nabídku pro muže, ženy i děti. Ženy zcela jistě potěší velká nabídka podzimních pletených svetrů, kabátů a různých doplňků do sychravého počasí. Pro muže jsou pak připraveny módní bundy a mikiny. Děti zcela jistě ocení momentální nabídku pyžam a županů, které KiK nabízí již od 130 korun.

Jarní akční leták

Letošní zima snad jakoby ani nebyla a jaro s k nám blíží již mílovými kroky. Říkáte si, že by to asi chtělo oživit Váš šatník. Rozhodně souhlasíme. Kik textil také a připravil si pro Vás novou jarní kolekci. V nové kolekci je obleční pro muže, ženy, děti, spodní prádlo a doplňky. Kromě oblečení můžete zakoupit i nové kolekce pro Vaše mazlíčky či vybavení na zahradu nebo nejnovější kosmetiku.

Sledujte akční leták Kik pro nejaktuálnější nabídku.